bahaltarin

 saber  - maram

saber  maram

مشاهده پروفایل

سلام به تمامی دوستان من عضو ویژه سایت نیستم لطفا پیام ندید چون نمی توانم بخوانم آرامش چیست؟ نگاه به گذشته و شکر خدا. نگاه به آینده و اعتماد به خدا. نگاه به اطراف و جستجوی خدا. نگاه به درون و دیدن خدا . لحظه هایتان سرشار از بوی خدا


: آدرس وبلاگ من
lovely1.gegli.com


: آدرس صفحه گوهردشت من 

gegli.com/saber68

 انتقام از مردان هوسباز، دختر 18 ساله را گرفتار کرد

با این حرف‌ها به دردسر بزرگی افتادم چون مرد هوسران گفت که از حضورم در خانه‌اش فیلم برداری کرده است و اگر به خواسته‌های او و ۲ تن از دوستان بی‌سر و پایش که مرا به آن‌ها معرفی کرده تن ندهم آبرو و حیثیتم را به باد خواهد داد.
خراسان: می‌خواستم از تمام مردان هوسباز انتقام بگیرم و آن‌ها را بدبخت کنم اما هیچ کس نبود که بپرسد‌ای دختر شیرین عقل، چرا با سرنوشت خودت بازی می‌کنی؟

دختر ۱۸ ساله در دایره اجتماعی کلانتری جهاد مشهد افزود: سال‌ها قبل پدرم که آدم عیاش و خوشگذرانی بود مادرم را با ۴ بچه قد و نیم قد‌‌ رها کرد و دنبال زندگی خودش رفت. ما مدتی هیچ خبری از او نداشتیم تا اینکه متوجه شدیم با دختری ۱۵ ساله ازدواج کرده و در یکی از شهرهای شمالی کشور برای خود خانه و زندگی درست کرده است.

در این شرایط مادرم با روحیه‌ای قوی مصمم‌تر از قبل تصمیم گرفت سرپرستی من و خواهران و برادرانم را مثل یک مرد و خیلی غیرتمندانه به دوش بگیرد.

او همیشه می‌گفت: بچه‌ها احترام پدرتان واجب است و هیچ وقت نباید پشت سر پدر حرفی بزنید و سعی کنید خوب درس بخوانید که علم و آگاهی در زندگی بزرگ‌ترین ثروت است.

دختر جوان افزود: من به عنوان فرزند بزرگ خانواده دلم برای مادرم می‌سوخت و از‌‌ همان سنین نوجوانی با توجه به بلایی که پدرم به سرما آورد نسبت به تمام مردان احساس بدی پیدا کردم. دوست داشتم از تمام مردان هوسران و عیاش انتقام بگیرم اما با این باور غلط خودم را بدبخت و بیچاره کردم.

چند ماه قبل متوجه نگاه شیطانی مرد جوانی شدم که در همسایگی ما خانه‌ای اجاره کرده بود. همسر او زن با محبتی بود اما این مرد بی‌وفا خنده کثیفی بر لب داشت و دنبال فرصتی می‌گشت تا چشم چرانی کند. من با او ارتباط تلفنی برقرار کردم و قصد داشتم صدایش را ضبط کنم و موضوع را به اطلاع همسرش برسانم اما افسوس که خام چرب زبانی و محبت‌های دروغین این مرد شیطان صفت شدم و او مرا با حیله و نیرنگ چند بار به خانه‌شان کشاند.

حدود ۳ ماه از این رابطه شوم گذشت و من که از کرده خودم پشیمان شده بودم به مرد جوان گفتم دست از سرم بردار و بهتر است مرا فراموش کنی در غیر این صورت صدای ضبط شده‌ات را به همسرت خواهم داد تا آن را گوش کند و بداند که با چه مرد دروغ گو و خیانت کاری زندگی می‌کند. ولی با این حرف‌ها به دردسر بزرگی افتادم چون مرد هوسران گفت که از حضورم در خانه‌اش فیلم برداری کرده است و اگر به خواسته‌های او و ۲ تن از دوستان بی‌سر و پایش که مرا به آن‌ها معرفی کرده تن ندهم آبرو و حیثیتم را به باد خواهد داد.

نمی‌دانم چرا مرتکب چنین حماقتی شدم و با این فکرهای احمقانه خودم را بیچاره و سرگردان کردم!


نوشته شده توسط saber در سه شنبه 25 اسفند 1389 ساعت 9:11:11 AM

 
کلمه کاربری
رمز عبور
مرا به خاطر بسپار

 
 

ورود با امنیت بالا

عصویت در گوهردشت

بازیابی رمز عبور یا کلمه کاربری

: نظر ها

 

 

 


آخرین مطالب


چه بخـوریم که خوش به حـالمان شود ؟
تصاویر جالب : کفش دخترا و پسرا تو مواقع مختلف چجوریه؟!
زیارت آنلاين حرم امام رضا(ع)
اس ام اس شهادت امام علی (ع)
پنج داستان کوتاه جالب و خواندنی
۲ داستان آموزنده و کوتاه
راه های بی نظیر برای تحت‌ تاثیر قرار دادن اطرافیان
این ها را بخورید تا جوش نزنید
آلبوم جدید و فوق العاده زیبای فریدون آسرایی با نام خاطرات گم شده , با سه کیفیت
آیا میدانید جدید
نمایش سایر مطالب قبلی


: آمار وبلاگ

595421
بازدید

7 بازدید امروز

610 بازدید دیروز

1901 بازدید یک هفته گذشته

Powered by gegli.com

آخرين وبلاگهاي بروز شده

Rss Feed

Advertisements

 


Powered by Gohardasht